Teātra trupa „Trešais variants” aicina uz izrādes otro sēriju

Daugavpils novada Kultūras centra teātra trupa „Trešais variants” 2011./2012. gada sezonā piedāvā skatītājiem Latvijas amatierteātru vēsturē pirmo seriālizrādi, kas iestudēta pēc P. Putniņa lugas „Gaidīšanas svētki”. Otro sēriju varēs noskatīties 2012.gada 25.janvārī plkst. 18:30 Daugavpils novada Kultūras centrā (Daugavpilī, Dobeles ielā 30). Ieskats pirmās sērijas notikumos tiek garantēts!—–

Čertrās sērijās jūs iepazīsieties ar astoņiem dzīvespriecīgiem bērniem un ikdienas darbos aizņemtajiem pieaugušajiem, kopā ar viņiem apmeklēsiet kādu īpašu koncertu, smiesieties, rotaļāsieties un meklēsiet atbildes uz mūžseniem jautājumiem par paaudžu savstarpējo sapratni un dzīves jēgu. Tas ir stāsts par draudzību un pieķeršanos, par ņemšanu un došanu. Tas ir stāsts par cilvēkiem un cilvēcību.

„Trešajam variantam” šī izrāde ir unikāla vēl kādā aspektā – seši aktieri, kas izrādē piedzīvos savu debiju, ir vecumā no septiņiem līdz desmit gadiem.
Būs padomāts arī par to skatītāju, kas ārkārtīgi svarīgu iemeslu dēļ nevarēs apmeklēt kādu izrādes daļu – viņam tiks sniegts ieskats nākamās un iepriekšējās sērijas notikumos.

Izrāde paredzēta visai ģimenei. Režisore Inta Uškāne uzskata, ka „tā būs interesanta visiem bērniem vecumā no pieciem līdz simts gadiem”.
Seriālizrādi jūs varēsiet redzēt Daugavpils novada Kultūras centrā (Daugavpilī, Dobeles ielā 30):

2. sērija „Koncerta gaidās” – 2012. gada 25. janvārī pl.18.30
3. sērija „Gaidīsim Pusiju” – 2012. gada 29. februārī pl.18.30
4. sērija „Tālu! … gaidām… Tālu!!!” – 2012. gada 28. martā pl.18.30

Lomās: Elīza Fedotova, Paula Davidčuka, Einārs Škapars, Linda Novika, Annija Davidčuka, Edgars Škapars, Maija Bataraga, Matīss Uškāns, Edgars Davidčuks, Māris Čačka, Edgars Lipiņš, Linda Kilevica, Aija Škapare, Jolanta Urbāne, Anita Auzāne, Viktorija Kozlovska, Inese Malnača, Kristīne Fedotova, Aldonis Utināns, Sandra Pāža
Režisore: Inta Uškāne
Mūzika: Artūrs Uškāns
Kamera: Guntis Kaminskis
Skaņa: Ilmārs Joņevs-Ivanovs
Scenogrāfija, tērpi: Olga Gžibovska
Gaisma: Guntars Jukšs

Nopērkot biļeti par 1Ls, būs iespēja apmeklēt visas sērijas! (uzrādot seriālizrādes programmu ar zīmogu vai pirmās sērijas ieejas biļeti, ieeja bez maksas.)

Mēs gaidīsim arī Jūs!!!

Informāciju sagatavoja:
Anita Auzāne, Daugavpils novada Kultūras centra kultūras menedžere,
tālr. 654 31867, mob. 26362572