Piesakies Ēnu dienai!

Darbs jādara ar mīlestību – tā saka tautas gudrība. Kā jaunietim izvēlēties profesiju, kas aizrauj un iedvesmo? Kā pārbaudīt valdošos stereotipus? Darot un 15.februārī piedaloties Ēnu dienā!

15.februārī Biznesa izglītības biedrība Junior Achievment – Young Enterprise Latvija, sadarbībā ar Skolēnu mācību uzņēmumu programmas atbalstītāju Baltijas valstīs Swedbank, jau divpadsmito reizi organizē Ēnu dienu – dienu, kad Latvijas skolu jauniešiem ir iespēja pavadīt laiku kopā ar izvēlētās profesijas pārstāvi un praksē iepazīt nākotnes nodarbes dažādos aspektos.—–

Pērn ap 400 organizāciju visā Latvijā skolēniem piedāvāja vairāk kā 3 500 vakances, savukārt ieinteresēto skolēnu skaits pieauga līdz 10 tūkstošiem. Lai arī Daugavpils novada vidusskolas skolēniem sniegtu iespēju ielūkoties valsts pārvaldes ikdienā, rosinātu pārbaudīt sevi, apjaust savas karjeras iespējas un iepazīties ar sev interesējošās profesijas noslēpumiem, projektā iesaistījusies arī Daugavpils novada dome.

Daugavpils novada dome aicina vecāko klašu skolēnus pieteikt savu dalību Ēnu dienai. Līdz 9.februārim sūti pieteikumu brīvā formā, norādot savu vārdu, uzvārdu, skolu, klasi, kontaktinformāciju, intereses un amata vietu vai nodaļu, kuru vēlies ēnot, uz e-pasta adresi vestis@dnd.lv. Tālrunis uzziņām: 65476738. Ar Daugavpils novada domes nodaļu un amatu sarakstiem vari iepazīties mājas lapā www.dnd.lv sadaļā Kontakti. Vairāk informācijas – www.enudiena.lv

Daugavpils novada dome aicina arī citus novada uzņēmējus un iestādes iesaistīties projektā “Ēnu diena”, lai palīdzētu jauniešiem gūt priekšstatu par to, kuras profesijas pārstāvji viņi varētu kļūt nākotnē.
Uz sadarbību 15.februārī – Ēnu dienā!