Dāvināsim Ziemassvētku brīnumu visiem bērniem!

Jau trešo gadu Ziemassvētku laikā biedrība Daugavpils lietišķo sieviešu klubs “Olivia” aicina sabiedrību piedalīties labdarības akcijā „Brīnumi Ziemassvētkos”, un kopā piepildīt maznodrošināto ģimeņu bērnu, audžuģimeņu un bērnu bāreņu sapņus par Ziemassvētku dāvanām, kuras ģimenes pašas atļauties nevar. —–

Kā katru gadu, arī šogad akcijā kā brīvprātīgie iesaistīsies Daugavpils novada sociālie darbinieki, bāriņtiesu locekļi, Daugavpils pilsētas skolu audzēkņi un citi.

Iepērkoties veikalā, iegādājieties dāvināšanai domātu preci un nolieciet to groziņā ar Ziemassvētku rotājumu. Var dāvināt arī savus rokdarbus. Jūsu dāvana, sadarbībā ar Daugavpils novada Sociālo dienestu, tiks nogādāta novada bērniem un audžuģimenēm, Daugavpils pilsētas bērnu nama un sociālās mājas bērniem.

Labdarības akcija notiks no 3. līdz 5. decembrim labdarības akcijas norises vietās veikalos un lielākajos Daugavpils tirdzniecības centros:

MAXIMA, Cietokšņa ielā 60, Arhitektu ielā 3, Strādnieku ielā 103, Smilšu ielā 98a un Kandavas ielā 5

RIMI, Cietokšņa ielā 60, Cietokšņa ielā 70 un 18. Novembra ielā 136

MEGO, Rīgas ielā 9, Viestura ielā 60, Aveņu ielā 26 un Raipoles ielā 11a

DEPO, Stacijas ielā 129k

2015. gada akciju “Brīnumi Ziemassvētkos” atbalsta Daugavpils novada dome un Daugavpils pilsētas dome.

Ļoti ceram, ka akcija gūs atbalstu mūsu sabiedrībā. Aicinām arī citus brīvprātīgos piedalīties akcijā “Brīnumi Ziemassvētkos”.

Dāvināsim Ziemassvētku brīnumu visiem bērniem!