Daugavpils novads aicina apmeklēt Daugavpils novada dienas

Vasara paskrēja vēja spārniem, pie durvīm palēnām zogas rudens, kurš līdzi nes bagātīgu ražu, dabas krāsainību un tradicionālās Daugavpils novada dienas. Novada dienas norisināsies no 16. līdzi 21.septembrim, un to ietvaros jau piekto gadu gan novadniekiem, gan pilsētas iedzīvotājiem būs iespēja apmeklēt gadatirgu Rīgas ielā un iegādāties dažādus lauku labumus.

Īpaši godā celti šogad tiks vietējie meistari un amatnieki. Pašmāju meistariem Amatnieku festivāla ietvaros pievienosies viesi no plašā Latgales plānošanas reģiona, kā arī kaimiņi no Lietuvas. Kā ierasts, Lauku gardumu iela un amatnieku tirdziņš un pārējie pasākumi norisināsies Rīgas ielas posmā no Daugavpils novada domes, iekļaujot Dubrovina parka teritoriju, līdz pat Vienības laukumam.—–

Visus Novada dienu apmeklētājus ar dziesmām un dejām priecēs pašmāju kolektīvi, kā arī mākslinieki no kaimiņu novadiem.

Daugavpils novads vienmēr ir lepojies ar savu daudzveidību, strādīgajiem un sirsnīgajiem iedzīvotājiem, kā arī tradīcijām, tāpēc arī šogad visi amatnieki tiek aicināti piedalīties Novada dienu norisē, un sniegt iespēju arī pilsētas iedzīvotājiem sajust īstu lauku gaisotni.

Sekojiet informācijai www.dnd.lv

Informāciju sagatavoja:

Daugavpils novada domes

Informācijas un sabiedrisko attiecību nodaļa