Daugavpils novada domes deputātu iedzīvotāju pieņemšana 2016. gada martā

Daugavpils novada domes deputātu iedzīvotāju pieņemšana 2016. gada martā—–

Janīna Jalinska

Iedzīvotāju pieņemšana nenotiks

Arvīds Kucins

14.03.

Daugavpils novada dome

14.00-16.00

Daina Amosova

10.03. 24.03.

Kalkūnes pagasta pārvalde

Kalkūnes pagasta pārvalde

14.00-17.00
15.00-17.00

Jānis Belkovskis

07.03. 21.03.

Špoģu vidusskola 
Malnavas koledžas Izglītības programmu īstenošanas vieta „Višķi”

15.00-18.00

15.00-17.00

Andrejs Bruns

07.03. 15.03.

Laucesas kultūras nams, Mirnijs Sabiedriskais centrs „Laucesa”, Laucesa

9.00-12.00

9.00-12.00

Valērijs Hrapāns

11.03. 16.03. 30.03. 30.03.

Vecsalienas pagasta pārvalde

Tabores pagasta pārvalde

Salienas pagasta pārvalde

Skrudalienas pagasta pārvalde

9.00-10.00

15.00-16.00

10.30-11.30 13.00-14.00

Roberts Jonāns

08.03.

Sventes pagasta pārvalde

10.00-12.00

Viktors Kalāns

07.03. 21.03.

Raiņa iela 20, Daugavpils (SIA „Irinkom”)

Raiņa iela 20, Daugavpils (SIA „Irinkom”)

13.00-16.00

13.00-16.00

Edgars Kucins

02.03.

09.03.

Naujenes jaunatnes un sporta centrs,  Daugavas iela 34, Krauja
Naujenes jaunatnes un sporta

centrs, Daugavas iela 34, Krauja

15.00-18.00


16.00-18.00

Jānis Kudiņš

07.03.

21.03.

Daugavpils Universitāte, Vienības iela 13-215, Daugavpils
Daugavpils Universitāte, Vienības iela 13-215, Daugavpils

13.00-15.00

13.00-15.00

Janīna Kursīte

04.03.

18.03.

Latgales partijas birojs, Rīgas iela 20, Daugavpils

Latgales partijas birojs, Rīgas iela 20, Daugavpils

9.00-12.00

9.00-12.00

Juris Livčāns

11.03. 23.03. 30.03.

Vecsalienas pagasta pārvalde

Naujenes kultūras nams, Lociki

Salienas pagasta pārvalde

9.00-10.00

18.00-19.00

10.30-11.30

Anita Miltiņa

07.03. 21.03.

SIA „LLKC”, Sēlijas iela 25, Daugavpils

SIA „LLKC”, Sēlijas iela 25, Daugavpils

9.00-12.00

9.00-12.00

Vjačeslavs Moskaļenko

08.03.16.03.23.03. 30.03.

Medumu pagasta pārvalde

Tabores pagasta pārvalde

Maļinovas pagasta pārvalde

Salienas pagasta pārvalde

14.00-15.00

15.00-16.00

16.00-17.00 10.30-11.30

Aivars Rasčevskis

09.03. 09.03. 22.03. 22.03. 22.03. 29.03.

Dubnas pagasta pārvalde

Špoģu Mūzikas un mākslas skola

Nīcgales pagasta pārvalde

Vaboles pagasta pārvalde
Kalupes pagasta pārvalde

Līksnas pagasta pārvalde

12.00-14.00

14.00-16.00 10.00-12.00 13.00-15.00 15.00-17.00 11.00-13.00

Aleksandrs Sibircevs

11.03. 22.03.

Sventes vidusskola

Sventes vidusskola

16.00-18.00

16.00-18.00

Aleksandrs Studeņņikovs

29.03.

Biķernieku pagasta pārvalde

8.30-9.30